רוצים להתחיל?

קורס פורץ מנעולים

קורס פורץ מנעולים

לפני שנתחיל לדבר על הנושא הזה של פריצת מנעולים חשוב קודם כל להבהיר. אסור לפרוץ מנעולים! אם המנעול אינו שלכם או שאינכם בעלי מקצוע שנקראתם לפרוץ מנעול מסיבות שונות, הרי שפריצה של מנעול תיחשב לעבירה פלילית שהעונש עליה עשויה להגיע עד ל -10 שנות מאסר.

קורס פורץ מנעולים מיועד למנעולנים שרוצים ללמוד לקבל את כל ההכשרה כדי לעבוד כמנעולנים מוסמכים. הקורס הוא למעשה חלק ממכלול שלם הכולל קורס גדול ומקיף בכל התחום הזה של פריצת מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים ובשיטות שונות.

קורס פורץ מנעולים מחיר עולה בין 2,500 ₪ ועד ל – 6,500 ₪ כאשר זה תלוי במסלולים אותם מבקש התלמיד לעבוד וללמוד. ישנה אפשרות ללמוד קורס כזה במספר שיעורים מצומצם כאשר לאחר מספר מפגשים בלבד אפשר יהיה לקבל את ההסמכה ואת התעודה הנדרשים.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

למי מתאים קורס פורץ מנעולים?

קורס פריצת מנעולים הוא קורס שעשוי להתאים למעשה לכל מי שמחפש להתפרנס ממקצוע כזה של עיסוק בפריצת מנעולים. אדם שיש לו חוש טכני והוא יודע לפרק דברים, אוהב לחקור ולהכיר את החלקים הקטנים שסובבים אותנו, עשוי לגלות שהוא נהנה מאוד מהמשחק עם המנעולים. הסיפוק לאחר שמצליחים לפצח מנעולים מורכבים הוא סיפוק שנותן הרבה מוטיבציה להמשך.

חשוב לציין כי לא כל מי שאוהב להתעסק עם המנעולים ועם הפריצה שלהם יוכל בסופו של דבר לעבוד כמנעולן. המקצוע לא יכול להתאים לכל אחד. אדם שיש לו עבר פלילי מסיבה כלשהי לא יוכל לקבל אישור לעבוד כמנעולן. רק אדם שהוא ישר כפלס ולא עבר עבירות פליליות כלשהם, רק הוא זה שיוכל לקבל בסופו של דבר את ההסמכה לעבוד כמנעולן. כמובן לאחר שהוא ילמד ויכיר את העבודה ואת השיטות הקיימות.

ראו גם: קורס מנעולן רכב.

קורס פורץ מנעולים

מה לומדים בקורס פריצת מנעולים?

קורס לפריצת מנעולים זהו קורס שמעניק הרבה מאוד ידע ונותן את כל הכלים ואת כל הידע הנדרש כדי להצליח בפריצת מנעולים.

כיום מקובלת בעיקר שיטת הכרסום. זוהי שיטה אשר בה אפשר לפרוץ כל סוג של צילינדר באופן קל, מהיר ויעיל במיוחד וזאת בלי נזק למכרסם. בגלל שהמכרסם בנוי באופן כזה שהוא יכול להחזיק עד למספר של 50 עד 150 פריצות תוך שהוא מצליח לבצע את העבודה כמו שצריך, הרי שזהו בהחלט אחד מכלי החובה ההכרחיים בכל ארגז של פורץ מנעולים.

שיטה נוספת ופופולארית מאוד זוהי שיטת הקדיחה. הפריצה באמצעות שיטה זו נעשית על ידי מקדח כאשר בעזרתו קודחים את הפינים שבתוך המנעול. המקדח יכול להיות מקדח רגיל והוא גם יכול להיות קובלט או קוייל. לא כולם אוהבים את השיטה הזו בגלל שבמהלך הקידוח עשויים המקדחים להישבר ומקדח טוב הוא לא מוצר זול.

שיטת הדגדוג היא שיטה נוספת. שיטת הדגדוג פועלת בעזרת פיקלים אותם מחדירים אל תוך בית הצילינדר ומרימים את הפינים תוך שמפעילים לחץ כדי לדחוף את כל הפינים שייכנסו למקומם. באופן כזה הצילינדר נפרץ ללא כל נזק.

על פניו נראה כי מדובר בשיטה הכי יעילה והכי פשוטה וקלה, אך למרות זאת אין הרבה פורצים שנוקטים בשיטה הזו. זאת משום שלא כל צילינדר אכן נפרץ באמצעות שיטה זו וכן רוב המנעולנים רוצים עם סיום העבודה להחליף את הצילינדר. בשיטה הזו פשוט לא יהיה בכך כל צורך.

קורס פורץ מנעולים

קורס פורץ מנעולים מחיר – כמה זה עולה?

אדם שרוצה לעבוד כמנעולן, יוכל לבחור בקורס המתאים לו מתוך האפשרויות הקיימות. זה יכול להיות קורס מקיף עם הרבה מפגשים, זה גם יכול להיות קורס קטן עם מספר בדד של מפגשים ויכול להיות קורס מנעולן מטעם משרד העבודה.

טווח המחירים נע בין – 2,500 ₪ ל – 6,500 ₪.

קורס קטן יחסית שמכיל מספר מפגשים של פריצת מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים ושיטות שונות עשוי לעלות באזור 2000 – 2500 ₪.
אם מדובר בקורס מקיף שכולל פריצה ושל כל סוגי המנעולים וכל סוגי הצילינדרים כולל ידע מקצועי נוסף בכל הנושא הזה של המנעולים, עשוי להגיע לעלויות של 6,000 ₪ ואפילו יותר.

סוג קורס טווח מחירים הערות
טווח מחירים כללי 2,500 ₪ ל – 6,500 ₪
קורס קטן 2,000 ₪ – 2,500 ₪ מספר מפגשים של פריצת מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים ושיטות שונות
קורס מקיף 6,000 ₪ ומעלה כולל פריצה ושל כל סוגי המנעולים וכל סוגי הצילינדרים כולל ידע מקצועי נוסף

איפה ניתן לעבור קורס הכשרת מנעולנים?

יש מכללות רבות בכל רחבי הארץ שם אפשר ללמוד קורס הכשרת מנעולנים ואת התחום הזה של מנעולנות כדי להפוך את התחביב למקצוע. יש קורסים בצפון ויש גם בדרום וכמובן גם במרכז. עם זאת אפשר בהחלט להסתפק בשיעורים הנמסרים בלימודי קורס מנעולן באינטרנט.

רבים טוענים כי הדרך הכי טובה והכי נכונה היא לימודים בבית ספר למנעולנות מעשית. זאת משום שמדובר בלימודים מעשיים בלבד של פריצת מנעולים מכל הסוגים מה שמקנה את כל הידע הנדרש. לאחר הלימודים הללו נבחנים כמובן כדי לקבל את ההסמכה ואת התעודה הרשמית.

קורס פורץ מנעולים

איך לבחור קורס פורץ מנעולים?

אז הבנתם שיש הרבה סוגים של קורסים ומספר דרכים ללמוד את התחום הזה של מנעולנות. הבחירה בקורס המתאים צריכה להישען על הרקע שיש לתלמיד ועל הידע המקצועי שכבר יש לו. קורס מנעולן מוסמך אמור להשלים את כל הידע החסר, ולהעניק ביטחון בעבודה וכמובן את המקצועיות הדרושה כדי לצאת לעבוד כמנעולן.

כל אחד אמור לבחור לעצמו את המסלול הכי מתאים לו שיקנה לו את הביטחון בעבודה וכמובן את ההסמכה הדרושה לשם כך.

קורס פורץ מנעולים

לאחר הקורס – האם יש עבודה למנעולן?

האם מיד לאחר הלימודים תהיה לכם עבודה? וכמה מנעולן מרוויח? בגדול אפשר לומר שיש הרבה ביקוש למנעולנים ושכר מתגמל. כי העבודה של המנעולן כוללת הרבה יותר מסתם פריצה של מנעולים. כי גם התקנה של מערכת אזעקה או של כספת קשורה באופן ישיר למנעולן. כדי להתברג בקלות לעבודה מהסוג הזה, כדאי לעבוד כשכיר של חברה מוכרת.

קורס פורץ מנעולים מומלץ

קורס מנעולן” מציעה –  קורס מנעולן מקצועי ומקיף שיעניק לכל מי שמתאים לעבודה מהסוג הזה את כל הידע והכלים המקצועיים.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן