רוצים להתחיל?

קורס מנעולן משרד העבודה

קורס מנעולן משרד העבודה או באופן פרטי?

אתם מביטים כרגע במסך וכנראה לא מאמינים על עצמכם; אתם באמת מתלבטים האם כדאי להתחיל ללמוד בקורס מנעולנות? ובכן, עבור אנשים בעלי חוש טכני שמעוניינים במקצוע מעניין ומרתק, שהביקוש אליו רק הולך וגדל, הרי שמדובר בהחלטה מבורכת. עם זאת, נשאלת השאלה האם ללמוד קורס מנעולן משרד העבודה או באופן פרטי באחד מבתי הספר שמציעים שיעורים תיאורטיים לצד שיעורים פרטיים אחד על אחד, בהם מיישמים את החומר שנלמד בשיעורים התיאורטיים?

קורס מנעולן משרד העבודה

מה ההבדל בין קורס מנעולן מטעם משרד העבודה וקורס פרטי?

עכשיו כשהחלטת ללכת על זה, לעשות הסבת מקצוע ולרכוש קריירה מצליחה שתלווה אותך לאורך שנים רבות קדימה, הגיע הזמן לבחור האם ללכת על קורס מנעולן מטעם משרד העבודה או קורס באופן פרטי. ההבדל בין הקורסים טמון בכך שקורס פרטי לומדים אחד על אחד בדרך כלל, כך שהתלמיד מקבל את מלוא תשומת הלב מהמורה שעוקב אחרי תנועותיו ויכול לתקן אותו בזמן אמת ולדייק את אופן הפעולה. במסגרת קורס מנעולן מטעם משרד העבודה לומדים התלמידים יחדיו בכיתה קטנה, שמרבית השיעורים בה בעיקר תיאורטיים, זאת בניגוד לקורס מנעולן מוסמך הפרטי המשלב תיאוריה ופרקטיקה, אחד על אחד. 

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

מדוע קורס מנעולן משרד העבודה הוא בכלל משהו שכדאי לכם לשקול?

בין אם מדובר בקורס פרטי או קורס מנעולן מטעם משרד העבודה מדובר ברעיון מעולה, שכן כשאתם בוחרים במקצוע המנעולנות אתם נהנים מיתרונות שאין להרבה מקצועות אחרים:ללמוד מנעולנות

  • מקצוע עם הכנסה מובטחת – לימודי מנעולנות מקנים לכם כניסה לתחום שתמיד, אבל תמיד יהיה בו ביקוש. הרי תמיד יהיה אדם אי שם ברחבי הארץ, שימצא עצמו נעול מחוץ לרכב כשמפתחות שלו נשארו בפנים. תמיד יהיה מישהו שישכח או יאבד את המפתחות לבית דווקא ביום הכי חם בשנה, ויהיה לחוץ להיכנס הביתה. כאן, נכנס המנעולן לתמונה ויחד עם הציוד המתקדם והידע בתחום, מובטחת לו הכנסה בטוחה ויש לומר, לא רעה בכלל. 
  • הביקוש למנעולן לא מסתיים אף פעם – אז אם תמיד יש מישהו שזקוק לשירותי מנעולנות, המשמעות היא שהביקוש לשירותים שלכם תמיד יהיה קיים, כלומר תמיד תהיה לכם עבודה. בזמנים שבהם הרבה מאוד אנשים מוצאים עצמם בבית, מסתמכים על חל”ת וביטוח לאומי, תמיד כדאי למצוא מקצוע שגם בתקופות קשות כאלו יבטיח לכם הכנסה.
  • זכות הבחירה היא שלכם – מעוניינים להמשיך להיות שכירים? אין שום בעיה, כיום יש חברות המעסיקות מנעולנים שמגיעים ללקוחות בכל רחבי הארץ. מצד שני, כעת נפתחת האפשרות להיות אדונים לעצמכם, להחליט מתי אתם קמים בבוקר, מהן שעות הפעילות ועוד. לא עוד בוסים על הראש, לא עוד לוחות זמנים שלא נוחים לכם – מעכשיו את כל ההחלטות אתם מקבלים. 
  • תמיד יש לאן לשאוף – יתרון נוסף שיש ללימודי המנעולנות, הוא העובדה שתמיד יש מה ללמוד ולאן להתפתח. הטכנולוגיה הולכת ומתקדמת ויחד איתה חייבים לנוע באותו הקצב כל התחומים והענפים בעולם. כך, בכל יום צצים מנעולים שונים בטכנולוגיות מתקדמות, כשלא תמיד יש מי שיודע איך לפרוץ אותם במידת הצורך. היו הראשונים בתחום שלכם, תשאפו ללמוד ולהתפתח וכך תבטיחו לעצמכם אתגר ועניין, וכמובן גם הכנסה. לצד קורס מנעולן משרד העבודה בסיסי אפשר להרחיב את הידע עם קורסים שונים כגון מנעולנות רכב, כספות, ועוד. 

ראו גם: כמה עולה קורס מנעולן?

ללמוד לפרוץ את הגבולות 

קורס מנעולנים של משרד העבודה

כעת כשאתם יודעים הכל על קורס מנעולן משרד העבודה נותר לכם רק לבחור, וכאן אנחנו יכולים לעזור. במקום להירשם לקורס שאינכם בטוחים עד כמה הוא באמת מעניין אתכם, לנו יש הצעה אחרת. מתוך שבועיים קצרים של קורס אנו מציעים ארבעה שיעורי התנסות על חשבוננו! כך, תוכלו להיחשף לתחום, להכיר את היסודות ולהבין האם התחום באמת מדבר אליכם.

נשמע טוב? מעולה, אז למה אתם מחכים? הירשמו עוד היום ובואו לעשות את הצעד הראשון בדרך לקריירה שבה הביקוש לא נגמר לעולם. 

 

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן