רוצים להתחיל?

קורס מנעולן מקצועי

תכנית הלימודים במסגרת קורס מנעולן מקצועי

עלות קורס מנעולן מקצועי

קורס מנעולן מקצועי ילמד אותך כיצד להתמודד בגבורה מול מגוון התקלות והסיטואציות הנפוצות שעלולות לצוץ בהקשר של מנעולים, כספות, דלתות ומפתחות. איך זה קורה ומה בעצם מקבלים לאחר שמסיימים את קורס המנעולנות? על כל אלו נסביר מיד.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

קורס מנעולן מקצועי – אז מה נוכל ללמוד בו?

  • היכרות עם סוגי המנעוליםקורס מנעולן מקצועי לא ייחשב לכזה בלי לעבור על כל סוגי המנעולים השונים; מנעולים חכמים, מנעולים ישנים ואפילו מנעולים עם WIFI. במסגרת הקורס לא רק נכיר את סוגי המנעולים אלא ממש נצלול למבנה שלהם ונבין כיצד הם עובדים מבפנים ואילו בעיות עלולות לצוץ בכל אחד מהם.שעורי מנעולנים מקצועיים
  • עקרונות הנעילה והפריצה – איך נועלים או פורצים מנעולים שונים? מהן החולשות של הצילינדר וכיצד ניתן לחזק אותו? זהו אחד הפרקים החשובים ביותר בקורסים בעולם המנעולנות, שכן חלק נרחב מהעבודה של המנעולן כוללת נעילות ופריצות, באופן טבעי. בנוסף לפריצות מנעולים, קיימות גם קריאות לפריצה של רכבים וכספות. בהתאם לכך, יילמדו בקורס מתודולוגיות להתעסקות עם רכבים וכספות מסובכות.
  • פירוק והרכבה – לעתים קרובות המנעולנים צריכים להתעסק עם חלקים מכניים וטכניים; מנעולי דלת, ידיות, ברגים, צילינדרים ועוד, כשהמטרה היא לתקתק את העבודה בלי ליצור נזק משמעותי לרכיבים השונים. במהלך הקורס יילמדו החלקים הקטנים של המנעולים והסוגים השונים שלהם וכן סט הכלים המומלצים לעבודה.
  • שכפול ושחזור מפתחות – איך משכפלים מפתחות לבית ולרכב? במסגרת קורס מנעולנים תלמדו גם קורס שכפול מפתחות והכל על תהליך שכפול ושחזור מפתחות מסוגים שונים, במהירות ובקלות. אין ספק שמדובר באחד הפרקים הרגישים יותר בעבודתו של המנעולן, הדורש יצירת אמון בין הלקוח ובין איש המקצוע שבלעדיהם לא יוכל המנעולן לגשת לעבודה.
  • תקלות נוספות – ישנן תקלות נפוצות הדורשות את עזרתו המקצועית של המנעולן; דלתות שלא נסגרות כמו שצריך, תקלות בלשונית הצילינדר, מפתחות שנתקעו או נשברו בתוך המנעול, ידית שנופלת ועוד שאר הפתעות לא נעימות שאף אחד לא היה מעוניין להתקל בהן. איך פותרים את הסיטואציות האלה במהירות ובקלות? את זה אתם עומדים ללמוד במסגרת הקורס!
  • חילוץ ופריצהקורס מנעולן מקצועי ילמד אתכם על החשיבות של שירותי החילוץ והפריצה, בעיקר במקרי חירום בהם רק מנעולן מקצועי יוכל לתת יד, באילו טכניקות וכלים כדאי להשתמש, מהו סדר העדיפויות בכל מצב לחוץ ומפחיד, ואיך להשתמש בידע המקצועי במצבים כאלו.

כמה עולה כל הטוב הזה?

החדשות הטובות הן – עלות קורס מנעולן מקצועי תשתנה בהתאם לסוג הקורס. למה הכוונה? בדיוק כמו בכל תחום אחר, קורס פרונטלי כנראה יהיה יקר יותר מקורס אונליין. אנחנו מציעים גישה מעט אחרת; הקורס של בועז פמסון הוא היברידי ומשלב בין שיעורים מוקלטים מראש בהם ניתן לצפות בכל זמן ומכל מקום, לצד מפגשים פרונטליים פרטיים לפי קצב ההתקדמות האישי של התלמיד. כך, נוצרת מעטפת שמטרתה לא רק לוודא שהתלמיד לומד ומתקדם בחומר התיאורטי, אלא גם יודע כיצד להפוך את אותו ידע לעבודה מעשית של ממש.

לימודי מנעולנות מקצועיים

בנוסף, תהנה מלא פחות מארבעה שיעורי ניסיון חינם אין כסף! כלומר, אם אתה עדיין מתלבט או לא בטוח שזה אכן הכיוון הנכון עבורך, תוכל לבדוק את הנושא מקרוב ולקבל החלטה נחרצת  ובטוחה. אז למה אתה מחכה? כל שנותר לך זה רק להירשם, ומי יודע, אולי מדובר בצעד הראשון שלך לקראת הקריירה שתמיד חלמת עליה.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן