רוצים להתחיל?

קורס מנעולן מוסמך

קורס מנעולן מוסמך – מה זה בעצם אומר?

קורס מנעולנים מוסמכים

עם כל האופטימיות, נראה שהקורונה פשוט מסרבת להמשיך מאיתנו הלאה והמשמעות היא שייתכן שבקרוב מאוד שוב נחזור לבתים ונמתין לכך שמשהו ישתנה. או שמא? אולי אתה שקורא את המאמר הזה, מעוניין דווקא לפרוץ את הגבולות ולהבטיח לעצמך שלא משנה מה המצב בחוץ, תמיד תהיה לך עבודה. ייתכן כי קורס מנעולן מוסמך הוא הדרך שלך להשיג את המטרה. סביר מאוד להניח שהאופציה הזו מעולם לא עלתה בדעתך וזה הגיוני מאוד – לפעמים לוקח לנו זמן למצוא את הייעוד שלנו בחיים. ובכן, עכשיו זה הרגע שלך!

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

אז למה דווקא קורס מנעולן מוסמך

קורס מנעולן מוסמך יעניק לך את האפשרות לעסוק במקצוע שתמיד, אבל תמיד יהיה לו ביקוש; תמיד יהיה מישהו שנתקע מחוץ לדלת ביתו בלי מפתח, או מישהו ששכח את המפתח של הרכב נעול בפנים. זה קורה, וזה קורה המון! מי יעזור לאותם אנשים? המנעולנים כמובן.לימודי הסמכה למנעולן

כדי לקבל את ההסמכה לעשות זאת, יש לעבור קורס מנעולן שבסופו יינתן אישור מטעם איגוד המנעולנים, שיאפשר להעניק שירותים במגזר הפרטי והעסקי כאחד. ההסמכה ניתנת לאחר שהמנעולן הוכיח את הידע התיאורטי שלו בתחום, לצד עבודה מעשית בשטח ומאפיינים נוספים המרכיבים את ההסמכה עצמה:

  • הכשרה מקצועית – כאמור, הסמכת מנעולנים מתחילה בהכשרה המקצועית והאיכותית, אותה ניתן לקבל בבתי ספר מיוחדים למנעולנות המאושרים על ידי משרד העבודה. במוסדות אלו יונגשו תכנים שונים הקשורים בתחום, בליווי מנעולנים מקצועיים שיבחנו גם את ההבנה המעשית של החומר.
  • מבחן ההסמכה – בסוף קורס מנעולנות, מחכה מבחן הבודק את יכולתו של התלמיד להתמודד עם תקלות שכיחות יחסית, וגם להפתיע עם תקלות מסובכות ונדירות. ככל שהסמכתו של המנעולן תהיה יסודית ומקיפה יותר, סביר שיעבור את המבחן בהצלחה ויוכל לצאת סוף סוף לשוק.
  • רישיון מטעם המשטרה – חשוב להבין, לא כל איש מקצוע המחזיק ברישיון מטעם משטרת ישראל נחשב למנעולן מוסמך. עם זאת, כל מנעולן מוסמך מחזיק ברישיון מטעם המשטרה. רישיון העבודה הוא הוכחה לכך שאיש המקצוע הינו אמין, איכותי ומקצועי כך שמבחינת הלקוח מדובר גם בתעודת עניות שמשמעותה ביטחון באיש המקצוע שמגיע אליו הביתה. מסיבה זו, כדאי לעבור קורס מנעולן שנחשב ומוכר, על מנת להבטיח לעצמך שתוך זמן קצר יגדל מעגל הלקוחות שלך.

אין לי באמת זמן ללמוד, מה אפשר לעשות?

קורס מנעולן מוסמך הוא הרבה פחות מסובך ממה שנשמע לך, בעיקר אצלנו בבית הספר למנעולנות של בועז פמסון. הקורס שלנו מתקיים אונליין ובמצטבר נמשך שבועיים בלבד, כך שיחסי ההשקעה והזמן לעומת הרווח שיתקבל בסוף הקורס – הם נכונים ומאוזנים. בזמנך הפרטי תוכל לקרוא, ללמוד, להאזין ולהתקדם בחומר כשבהתאם להתקדמות שלך, נפגיש אותך עם מנעולן מוסמך שיבדוק את ההבנה שלך ואף יבחן את העבודה שלך בשטח. המשמעות היא שמלבד קורס מהיר, ברור ונוח גם תפגוש איש מקצוע בעל וותק וניסיון שיוכל להכווין אותך ולייעץ לך.

עלות של קורס מנעולנים

דבר נוסף שחשוב כשמחפשים קורס מנעולן מחירים כמובן. מה נאמר ומה נגיד, הרי לא משנה כמה נדבר על זה, לך שמתמהמה שם מעבר למסך, המחיר הוא פקטור. ובכן לנו יש הצעה מעניינת. מה אם היינו אומרים לך שאצלנו, ניתן לקבל לא פחות מארבעה שיעורים ראשונים בחינם על חשבוננו? כלומר, תוכל לבדוק את השטח, להתנסות בשיעורים ולראות האם החומר מעניין אותך, האם מתחשק לך בכלל להמשיך לקורס המלא ורק אז, להחליט האם להמשיך בקורס. בדיוק ככה! אז למה להתמהמה? זה הרגע שלך לעשות את הצעד הראשון לקראת קריירה מצליחה במקצוע שתמיד, אבל תמיד יהיה בו ביקוש.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן