רוצים להתחיל?

לימוד מנעולנות

לימוד מנעולנות

הרבה אנשים מגיעים עם הזמן לנקודת שחיקה בעבודה שלהם כאשר הם רוצים לחשב את מסלולם מחדש. הם חפצים לשנות אפיק ולהתחיל לעסוק בתחום שונה ומרענן.

אז אם אתם רואים את עצמכם כאנשים אמינים, מקצוענים ומחפשים עבודה מתגמלת ומעניינת, קורס מנעולנות יכול להיות רעיון מושלם עבורכם.

המנעולן יוכל לעבוד בלי בוס על הראש וליהנות מהכנסה יפה ומכובדת.

מה זה בעצם לימוד מנעולנות?

לימודי מנעולנות הם לימודים בהם מקבל התלמיד את כל הכלים ואת כל הידע המקצועי לצורך ביצוע עבודות שונות כמנעולן ובסופו מקבלים תעודת מנעולן. המנעולן אמור להכיר היטב את כל המנגנונים הקיימים ואת כל החידושים האפשריים כולל את כל כלי המקצוע בהם ניתן לבצע את עבודות הפריצה. מלבד פריצה שך מנעולים אמור המנעולן לדעת עוד כמה דברים.

הוא צריך לדעת להרכיב מערכות שונות, ליצור מעגלי אבטחה ולוודא כי המנעולים ואמצעי האבטחה שהוא מתקין, אכן יוכיחו את עצמם היטב בשטח.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

מחיר לימוד מנעולנות

כאשר אנחנו באים לתמחר עבורכם את קורס המנעולנות חושב לחלק. יש את הקורס ויש את ארגז הכלים. אדם שרוצה לעבוד כמנעולן אמור להצטייד בכלים לצורך ביצוע העבודות.

לרוב תוכלו לרכוש במסגרת הקורס גם את כל הכלים אך על פי רוב זה יהיה בתעריף ותשלום נפרדים. לרוב, המחיר הממוצע של הקורס עומד על כ – 4,000 ₪.

ראו גם: קורס מנעולן – השוואת מחירים.

מה לומדים בלימודי מנעולנות?

בקורס ללימודי מנעולנות ילמד התלמיד לעומק על כל מה שכרוך בתחום הזה שלך המנעולנות. זה אומר לימודי מקצוע שיעניקו לו היכרות עמוקה ויסודית עם המנעולים השונים ולצד זה הוא גם יקבל את ההדרכה איך וכיצד להיכנס לתחום הזה כעבודה לכל דבר. בקורס הוא יוכל לקבל את מלוא הביטחון לעבוד ואת המיומנות הנדרשת לצורך כך. גם אם יש לו את הידע היסודי והבסיסי שרכש בעצמו, הקורס ישלים עבורו את החסר וכך הוא יכול להפוך תחביב למקצוע רווחי ממש.

למי מתאים לימודי מנעולנות?

האם כל מי שרוצה לעשות כסף קל יכול להתחיל לעבוד כמנעולן? לא מדויק. לא כל אחד יכול וראוי לעסוק בתפקיד כזה. כי המנעולן חייב בראש ובראשונה להיות אדם אמין, אדם ישר וכזה שאין לו כל עבר פלילי. הוא צריך להחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה שאכן מעיד על ניקיון כפיו. מעבר לכך הוא צריך להיות אדם עם ביטחון עצמי, עם רצון לסייע ולפתור לאנשים את הבעיה וכמובן עם כל הידע המקצועי של מנעולן יחד עם תעודה המעידה על הלימודים שעבר ועל ההסמכה שקבל לעבוד כמנעולן.

קראו עוד בנושא: קורס מנעולן מוסמך.

לימוד מנעולנות

כמה מרוויח מנעולן אחרי קורס?

אז כמה מרוויח מנעולן? מנעולן חובב לא תמיד יכול לגבות סכומי כסף גבוהים עבור העבודה שלו. לעומת זאת, מי שכבר למד, הוסמך וגם קבל תעודה מקצועית, יכול לצאת לדרך עם מקצוע של ממש ועם אפשרות להשתכר הרבה יותר טוב ביחס לאנשים שלא למדו ולא קבלו תעודה.

אדם שרואה את עצמו מתאים לעבודה מהסוג הזה, מומלץ מאוד כי ישקיע את הסכום הקטן יחסית לצורך קורס מקצועי וכך הוא יוכל לעבוד בצורה הרבה יותר מסודרת וגם משתלמת. הרבה אנשים לא מוכנים לשכור שירות של מנעולן שאינו מוסמך מתוך חש לגבי האמינות של המנעולן כמו גם לגבי המקצועיות שלו. כך שבהחלט שווה מכל הסיבות ללמוד קורס מקיף ומסודר.

ראו גם: מאמר בנושא משכורת מנעולן.

איפה אפשר ללמוד מנעולות?

אנחנו מציעים מבחר קורסים למנעולנים שחפצים להתמקצע בתחום אהוב וקרוב לליבם. אדם שיש לו ידע טכני וזיקה לתחום יוכל לקבל אצלנו את כל הכלים החסרים לו שיסייעו לו להיכנס למסלול חדש ולדרך חדשה של עבודה רווחית ומתגמלת ממש.

יש אפשרות היום לרכוש קורס מנעולן מקוון שנותן אף הוא מענה מושלם. ההמלצה שלנו היא כמובן על קורס המנעולן שלנו. הקורס שכל הבוגרים שלו הצליחו ומצליחים לרכוש את כל מה שצריך כדי לקבל את ההסמכה והתעודה הדרושים.

אצלנו תוכלו ללמוד תוך שבועיים בלבד את כל רזי המקצוע שיכניסו אתכם למסלול חדש שלא הכרתם עד כה.

עשוי לעניין אתכם: קורס מנעולן בצפון | קורס מנעולן תל אביב | קורס מנעולן בדרום.

לימוד מנעולנות

מי מעביר את הקורס ללימוד מנעולנות?

צוות מקצועי מיוחד אמון על התחום של לימודי מנעולנות והוא מבטיח כי כל תלמיד יקבל את כל מה שהוא צריך כדי לצאת לדרך מקצועית חדשה.

הצוות שלנו מונה אנשי מקצוע מומחים לתחום כאשר הם מלמדים גם את כל הידע התיאורטי הנדרש אך כמובן לצד עבודה מעשית בשטח, עם מנעולים מוסגים שונים ועם מנגנונים מורכבים מכל הסוגים.  זאת על מנת לאפשר לכל תלמיד לצאת עם כל הכלים הנדרשים להתמודדות מול כל סוגי המנעולים הקיימים.

איך לבחור קורס לימוד מנעולנות?

כשאתם באים לבחור קורס מנעולן , אתם צריכים לחשוב היטב מהי הדרך הכי טובה עבורכם וכמה זמן ומשאבים יש לכם כרגע להשקיע בלימודים. יש כאלה המציעים קורסים ארוכים עמוסים עם שיעורי בית ודרישות שונות.

מנגד יש מי שרואה את הדברים אחרת ומבין כי אדם שבא ללמוד מקצוע לא רוצה להתעכב על זה יורת מידי זמן. הוא חפץ ללמוד, להבין, לדעת ולהתחיל לעשות כסף.

אז זה בדיוק מה שאמור להנחות אתכם בבחירה מה באמת מתאים לכם? מה יעניק לכם את כל הביטחון בעבודה ואיך תסתדרו עם הזמן הנתון כשלעיתים זה יהיה שילוב בין עבודה ללימודים.

לימודי מנעולנות מומלצים

רוצים ללכת על לימוד מנעולנות ? אנחנו מברכים אתכם על ההחלטה שלכם ומציעים לכם להתנסות בחינם ב4 שיעורי ניסיון מהקורס מנעולן שלנו! החלטה נבונה וחכמה בתנאי שאתם אכן עומדים בדרישות הסף.

בהשקעה קטנה יחסית של כ – 4000 ₪ אתם תוכלו להתחיל לעבוד במקצוע מעניין, מאתגר, מתגמל וגם כזה שיעניק לכם תחושה של שליחות.

הלקוחות רואים במנעולן סוג של מושיע. הוא פותח עבורם את הדלת ואת הדרך הביתה, למכונית, לכספת או לכל מקום שמבחינתם היה נעול, וטרוק ללא מוצא.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן