רוצים להתחיל?

כמה מרוויח מנעולן?

כמה מרוויח מנעולן?

מנעולן עשוי להרוויח לרוב החל מ-9,000 ש”ח לחודש.

אדם שרוצה לעבוד כמנעולן, צריך דבר ראשון להחליט באיזה פורמט הוא מעוניין לעבוד. כמו בהרבה תחומים אחרים, גם כאן ישנה הבחירה בין עבודה כשכיר לבין עבודה כפרילנס.

העבודה כשכיר מצד אחד היא עבודה יותר מוגדרת, יותר מסודרת וגם יותר בטוחה.

העבודה כעצמאי היא עבודה בלי שעות עבודה מוגדרות מראש כאשר לעיתים עשוי המנעולן לעבור ימים רבים ללא עבודה כלל ולעומת זאת לקבל שלוש קריאות בלילה אחד. אין סדר בעבודה כעצמאי. אז למה בכל זאת יש כאלה המעדיפים את העבודה בצורה הזו?
התשובה היא השכר.

בהנחה שיש לעצמאי מספיק עבודה, הרי שהשכר יהיה שונה מאוד בין הראשון לאחרון.

ראו גם: לימוד מנעולן באינטרנט.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

כמה מרוויח מנעולן עצמאי?

מנעולן עצמאי יגבה תשלום עבור כל ביקור ועבור כל שירות בהתאם לתעריף שלו בהתחשב בסוג העבודה.

  • השעה בה מתבצעת העבודה – יש הבדל בין עבודה הנעשית ביום לבין עבודה הנעשית בלילה.
  • כל העבודה הנדרשים – יש הבדל בין מנעול שניתן לפרוץ אותו בקלות לבין מנעול המחייב עבודה עם כלים מתקדמים ומורכבים לצורך הפריצה.
  • המקום שם מתבצעת העבודה – הגישה למקום שם אמורה להתבצע העבודה משפיעה אף היא על מהות העובדה והמחיר שלה.

בגדול לוקח המנעולן לכל ביקור תעריף בסיסי של כ – 250 ₪ לפחות כאשר המחיר כמובן עשוי להשתנות בהתאם לכל הפרמטרים אותם מנינו עד כה.

עשוי לעניין אתכם: קורס מנעולן מומלץ.

כמה מרוויח מנעולן?

כמה מנעולן שכיר מרוויח?

המנעולן השכיר כמובן ירוויח פחות פר שעה. אך חשוב לזכור כי השכיר נהנה משעות עבודה קבועות ואפילו ממשכורת קבועה. מה שממש לא קורה אצל המנעולן העצמאי.

יש לשים לב כי השכר של השכיר הוא אולי נמוך בתחילת הדרך אך ככל שיחלוף הזמן הוא יצבור ניסיון, יצבור וותק מה שבהחלט ישפיע על השכר שלו. מה שלא ממש קורה אצל העצמאי.

אז נכון שזו תחושה קצת מוזרה לקבל עלות של 30 ₪ לשעת עבודה כאשר העצמאי גובה באותו זמן סכום של פי עשרה, אך עדיין יש לזכור את הרווח לטווח הארוך.

מה גם שלעיתים העצמאי לא יגיע לאותה רמת שכר כמו השכיר בגלל שאין לו תמיד ביקוש לעבודה.

ראו גם: קורס מנעולן בועז פמסון.

כמה מרוויח מנעולן?

כמה מנעולן מרוויח בתור מתחיל?

כמה מנעולן מרוויח? כפי שכבר ציינו, המנעולן שנכנס זה עתה לתפקיד לא ירוויח מאוד הרבה. כמו בכל עבודה, המתחיל מרוויח שכר מינימלי שעומד על כמעט 30 ₪ לשעה ועל כ 5,300 ₪ לחודש.
המנעולן שיעבוד כמו שצריך ויוכיח יעילות ומקצועיות, יצליח להתברג טוב יותר במקום העבודה או אפילו לשדרג את התחום הראשוני אשר בו הוא עבד וכך הוא כמובן יגדיל את המשכורת שלו.
אז נכון שזה קצת מתסכל לעבוד חודש שלם ולקבל תלוש משכורת בשכר נמוך שכזה. אך חשוב לקחת נשימה עמוקה ולראות את העתיד. את המשכורת שתעלה בעקבות שנות הוותק והניסיון וכן את האפשרות לעבוד גם כעצמאי בשעות הערב. מה שמעלה במידה רבה את האפשרויות להשתכר ולהרוויח עוד.

כמה מנעולן מנוסה מרוויח?

מנעול מנוסה מעלה את השכר שלו בכל שנה והוא עשוי להגיע לרווחים גבוהים במיוחד ולמשכורת שתעמוד אפילו על 15,000 ₪.
ברור ששווה בהחלט להשקיע ולהתמקצע בתחום וכך להגיע בסופו של דבר להישגים ולשכר המתאים.

עשוי לעניין אתכם: מנעולן משכורת.

כמה מנעולן מרוויח על העבודות הנפוצות?

למנעולן יש כמה וכמה עבודות סטנדרטיות שדי חוזרות על עצמן. מדובר בפריצה של צילינדרים בדלתות ראשיות של בתים או פריצה של דלת מכונית.

מדובר גם בביצוע תיקונים שונים בדלתות, במנגנונים ובעוד חלקים שונים הקשורים לנעילה של הדלת. גם שחזור מפתחות לבית או לרכב נמצא בתחום האחריות של המנעולן.

השכר על העבודות מהסוג הזה נע בין 150 ₪ לעבודות פשוטות וזה יכול להגיע גם ל 800 ₪ כאשר מדובר בעבודת גדולות יותר.

כמה מרוויח מנעולן?

איך מתחילים לעבוד כמנעולן?

לא כל מי שיש לו כישורי פריצה ויכולת טכנית לפצח מנעולים וכספות יכול להיכנס לעבוד בתחום. כי כדי לעבוד כמנעולן אמור איש המקצוע להיות אדם אמין וישר וזה למעשה הפרמטר הראשון והעיקרי.

אחרי הכול מדובר בעבודה עדינה ורגישה העוסקת עם הרכוש שהוא לעיתים הרכוש הכי יקר של הלקוח. אין מצב להפקיר רוכש יקר ערך שכזה בידי אדם שהוא לא ישר בכל מאת האחוזים.

זו הסיבה שכדי להתחיל לעבוד כמנעולן, אמורים להוציא תעודת יושר מהמשטרה, כזו שתעיד כי מדובר באדם ישר וצח כשלג שאין עליו כל תיק פלילי מל סוג שלא יהיה.

אדם שעומד בקריטריונים הללו והא גם יודע לעבוד עם מנעולים נעולים, הוא מתמצא היטב בכל הטכניקות המרכיבות את המנעולים והוא מסוגל לתת מענה לכל סוג של בעיה, הוא זה שיוכל לעבוד כמנעולן.

מי יכול להיות מנעולן?

לא כל מי שיודע לפרוץ מנעולים יכול לעבוד כמנעולן. לצערנו יש הרבה אנשים שיודעים לפרוץ דלתות, כלי רכב או אפילו כספות כאשר הם עושים בזה שימוש פלילי לצורך גניבות. ברור שאף אחד מאתנו לא היה רוצה שפורץ כזה יבצע עבורו את העבודה ואת הפריצה של הדלת או המנעול הבעייתיים.

אז חשוב לדעת שהפרמטר הראשון שיקבע כי אכן המנעולן יכול לעבוד כמנעולן זה רמת היושר וההגינות של המנעולן. כל מי שרוצה לעבוד כמנעולן חייב להוציא תעודת יושר מטעם המשטרה על מנת להבטיח כי אכן מדובר באיש מקצוע אמין וישר שאין לו כל עבר פלילי.

רק לאחר שישנה תעודה כזו נוכל להתקדם הלאה.

ראו גם: קורס מנעולן משרד העבודה.

היכרות עם כל סוגי המנעולים

המנעולן חייב להכיר היטב את כל סוגי המנעולים ולהתעדכן בכל החידושים הבאים לעולם כל הזמן. רק כך הוא יוכל לתת מענה נכון ומקצועי בהתאם לצורך.

קורס מנעולנות מציעה מגוון רחב של קורסים בכל התחומים, אנו מבטיחים להעניק לכם סט רחב של כלים שיעזרו לכם להתברג בשוק העבודה ולהרחיב בענק את הידע המקצועי שלכם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר איתנו עוד היום! ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן