רוצים להתחיל?

כלי פריצה למנעולן

אילו כלי פריצה חשובים שיהיו למנעולן?

ציוד למנעולנים כולל:

  • אקדח פריצה אוטומטי לצילינדרים שבעזרתו אפשר לפתוח את הצילינדר גם בלי לגרום כלל לנזקים.
  • מכשיר לפתיחת בורג הידית שך הדלת.
  • חולץ למפתחות שוברים שנתקעו בתוך המנעול.
  • כלי חיתוך למפתחות.
  • כלי מיוחד לצורך פריצת רכבים. זה יכול להיות מפלסטיק ויכול גם להיות ממתכת.
  • כרית לפריצת רכבים.
  • מברגה – מקדחה חזקים ויעילים.
  • כלי פריצה מקצועיים לכלי רכב.
  • כרסום פריצה
  • ועוד.

הכלים הם שונים אחד מהשני ובכל אחד מהם ניתן לעשות שימוש שונה בהתאם למטרה.

אילו כלי פריצה חשובים שיהיו למנעולן (1)

חשיבות ציוד למנעולנים

הציוד המסייע של כלי פריצה למנעולן,  לא רק עוזר להאצת הקצב של עבודת הפריצה אלא שהוא גם מועיל לכך שהפריצה לא תותיר נזקים למנעול או לדלת הנפרצת. יש לכך משמעות רבה. אף אחד אינו רוצה לקבל בסיום הפריצה דלת שחייבת תיקון ושיפוץ יקרים רק בגלל שהפריצה נעשתה בצורה מרושלת שלא עם הציוד המתאים והנכון.

המנעולן בראש ובראשונה אדם שאוהב את התחום, יש לו יכולת להתגבר על אתגרים מורכבים והוא לא אומר נואש גם אם המנעול שנמצא מולו מגלה עיקשות גבוהה. עם זאת יש היום כלים רבים שיכולים בהחלט לסייע למנעולן ולאפשר לו לקצר את הדרך ואת ההליכים ולפרוץ מהר יותר ובקלות בה יותר כל מנעול מכל סוג שלא יהיה.

איפה ניתן לקנות כלי פריצה למנעולן?

אז יש את הכלים הללו בחנויות המתמחות וחושב לברר היטב מה מצעים לכם בכל חנות. מלבד זאת יש אפשרות לרכוש את הכלים המיועדים למנעולן גם בחנויות אינטרנט שונות. ממש כמו שאנחנו יכולים לקנות היום כל דבר גם כלים למנעולן אינם שונים מזה ואין כל מניעה לרכוש את הכלים הללו בלי לצאת מהבית לצורך כך.
חשוב כמובן ללמוד מעט על הציוד המתבקש, להכיר אותם מקרוב ולהבין מה בדיוק אתם מחפשים. כי בלי דעת מה אתם בכלל רוצים לקנות, לא תדעו לשים את היד על הדבר הנכון שאכן יסייע לכם במלאכה.
חשוב לדעת כי לא תמיד זה חייב להיות כלים יקרים בחנויות יד ראשונה. אפשר בהחלט למצוא כלים מתאימים למנעולן גם בחנויות יד שניה כאשר כלין אלו בהחלט יעניקו את המענה הנכון.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

מחיר ציוד למנעולן קומפלט

ארגז כלים עם כ – 30 כלים למנעולן עשוי להגיע לעלות מוערכת של 2,000 ש”ח. המחיר לציוד עבור המנעולן נע בין מוצרים שעלותן עשרות שקלים בודדים לבין כלים יקרים שעלותם מגיעה עד מאות שקלים ויותר.

למי מתאים להיות מנעולן?

לא כל מי שנהנה להתעסק עם מנעולים ואוהב לפצח אותם על כל האתגרים הטמונים בכך, יכול ומסוגל להתחיל לעבוד כמנעולן. כי על מנת להיכנס לנעליים של מנעולן ולתפקיד הזה של המנעולן, אמורים להצטייד בכלים המתאימים, חשוב לרכוש את הידע המקצועי בעזרת קורס מנעולן מקצועי ומה שהכי חשוב זה להיות אדם אמין. אמינות זה הבסיס ורק אם המנעולן ייצור את האמון הדרוש, הרי שהלוקחות אכן יוכלו לשכור את שירותיו בראש שקט.
זו הסיבה שלפני הכול אמור המנעולן לקבל תעודת יושר מטעם המשטרה שיעיד כי הוא אכן אדם ישר דרך, נקי כפיים וכי אין לו כל עבר פלילי.
מובן שהדבר הבא אלו הם כלים מתאימים שיוכלו לשרת אותו במלאכתו ולסייע לו במילוי תפקידו בצורה מקצועית. כי רק עם כלים טובים אפשר אכן להגיש סיוע מידי והעבודה יכולה להיעשות באופן יעיל.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן