רוצים להתחיל?

בית ספר לפורצים

האמת היא שההגדרה בית ספר לפורצים לא יוצרת קונוטציה נוחה וחיובית לאוזן.

עם זאת ברור שכל הנושא הזה של פריצת דלתות ופריצת מנעולים עשוי להיות נושא ממש קריטי ונחוץ במקרים אשר בהם אנחנו חייבים להגיע אל הבית או אל הרכב כדי להציל אנשים שנלכדו במקום או אפילו סתם כך, כדי להיכנס הביתה או אל הרכב.

זה יוכל לקרות במצבים שבהם איבדנו את המפתח או המפתח נתקע בתוך חור המנעול וזה גם יכול להיות במקרי חירום כאשר מדובר בתינוק שנשכח בתוך רכב ועוברי אורח מבקשים לחלץ אותו.

כך גם כשיש שריפה בתוך בית והדלת לא נפתחת באופן הרגיל בגלל פגיעה שנגרמה מהחום הלוהט בבית.

כדי לפרוץ מהר ולהציל את הלכודים חשוב שהפריצה תיעשה אך ורק על ידי איש מקצוע מומחה לתחום הזה. הוא יוכל להבטיח כי אכן העבודה תהיה מהירה ויעילה.

צפו בסרטון: למה כדאי לעשות קורס מנעולן?

נגן וידאו אודות תמונת קאבר סרטון קורס מנעולן

איזה שירותים מספק פורץ?

הפורץ אמור לספק מענה בכל צורך הקשור למנעולים. החל מפריצה של מנעול הבית, פריצה של דלת המכונית או של הכספת וכלה בשחזור מפתחות, החלפת מנגנון או טיפול בצילינדר תקול. לא ממש משנה מהי הבעיה, המנעולן אמור להיות בקיא בכל הפעולות ובעל יכולת לפתור כל בעיה בכל סוג של מנעול.

העולם הזה של המנעולנות הולך ומתפתח כל הזמן עוד ועוד. בגלל שיש היום כל כך הרבה חידושים בתחומי המנעולים ושירותי האבטחה הביתיים והעסקיים, חובה על כל מנעולן ללמוד היטב ולהיות בקי בכל מה שמרכיב את המנעולים.

רק כך יוכל המנעולן לשנו לבצע מיד את הפריצה בעת הצורך. יש לדבר הזה חשיבות רבה, במיוחד במקרי חירום אשר בהם חשוב לנו לפרוץ במהירות האפשרית את המנעול.

עשוי לעניין אתכם: קורס מנעולן משרד העבודה.

בית ספר לפורצים

כמה עולה ללמוד בבית ספר לפריצה?

לימודי פריצה להבדיל מלימודי מנעולנות הם לימודים לא מאוד ארוכים. במיוחד עבור אדם שמכיר את התחום ויודע להתעסק עם מנעולים מכל הסוגים. אז לא לכל אחד מתאימים לימודים מהסוג הזה.

עבור אנשים שיש להם את הזיקה לתחום ויש להם את הבסיס לכל מה שצריך כדי להגיע להישגים טובים, שווה בהחלט להשקיע ולשלם על לימודים מסודרים מה שיעניק להם בסופו של דבר את התעודה הרצויה ואת היכולת והאישור לעסוק בתחום הזה של מנעולנות.

ראו גם: קורס מנעולן – מחירים ועלויות.

בית ספר לפורצים

מה לומדים בבית ספר לפורצים?

יש כמה וכמה דברים עליהם שמים דגש במהלך הלימודים בבית הספר לפריצה.

ראשית לומדים להכיר את כל סוגי המנעולים ואת כל הטכניקות הקיימות לצורך טיפול במנעול. ככל שהזמן חולף יש עוד ועוד מנעולים העשויים בצורות מתחכמות ושונות. זה מחייב את המנעולנים להכיר טוב יותר כל דבר.

המנעולן אמור להיות כשיר לתת מענה מהיר בכל בעיה המחייבת פריצה ועל כן חשוב שהמנעולן יידע לבצע את הפעולה המתאימה בלי עיכובים. פריצה בלי לגרום נזקים. זהו דבר חשוב ביותר.

יש אפשרויות פריצה שנעשות בעבודה נקייה ומקומית בלבד מה שלא יגרום לנזקים מיותרים לדלת או למבנה.

פורץ מיומן אמור להכיר את כל השיטות הללו כדי למזער את הנזקים למינימום ההכרחי בלבד.

עשוי לעניין אתכם: קורס מנעולן מקצועי.

בית ספר לפורצים

כמה זמן לוקחת הכשרת מנעולן בבית ספר לפורצים?

משך הלימודים אינו ארוך. מספר שבועות בודדים מפרידים בין מנעולן חובב למנעולן מקצועי עם תעודת מנעולן רשמית ומסודרת.

האם כל אחד יכול ללמוד בבית ספר לפורצים?

בית ספר לפריצה מתאים רק לאנשים ישרים שיש להם תעודת יושר מהמשטרה. מובן שהם צריכים ללמוד את המקצוע ולהכיר את כלי העבודה. רק כך הם יוכלו לצאת לעבודה בתחום.

מי אנחנו?

מי אנחנו?

אתר "קורס מנעולן" הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

מה היה לנו במאמר?

לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן