רוצים להתחיל?

בוגרים ממליצים

להלן רק מספר דוגמאות של בוגרי קורס המנעולן וההמלצות שלהם:

סרגיי רוכלוב
קרא עוד
בזכות הקורס רכשתי מקצוע נוסף שסיפק לי משכורת נוספת מעבר לשעות העבודה שלי בחברה גדולה! כל שיעור מתחיל בהסבר, תיאורטתי ולאחר מכן גם חלק מעשי עם הדגמות, בסוף כל שיעור יש מבחן לוודא שהחומר נקלט. מה שאהבתי בקורס האינטרנטי זה שגם אם לא הבנתי את הכל יכולתי להריץ את הוידאו אחורה ולצפות שוב קיבלתי את כל התמיכה שהייתי צריך וההדרכה על מערכת הקורס. מיד שסיימתי את הקורס תיאמו איתי תאריך לתחילת התנסות מעשית, שתרמה הרבה להבנה שלי כי בכל זאת וידאו לא מדגים 100% מה לעשות. למדתי איך להתנהל מול הלקוחות, איך לשווק ולפרסם את עצמי. כמובן שקיבלתי את ארגז הכלים וכלים לפריצת רכב כמו שהובטח! התמיכה ממשיכה גם אחרי הקורס וכל פעם שיש לי שאלה יש למי לפנות!
דניאל וולצר
קרא עוד
הייתי צלם וידאו וחיפשתי הכנסה נוספת לעונות השקטות והחלטתי ללכת לקורס מנעולן משתי סיבות: הגמישות שבשעות הלמידה וגם הפונטציאל הרווחי לכל שעת עבודה בתור מנעולן. הקורס משלב גם לימוד וידאו תיאורטתי באונליין וגם התנסות מעשית. הסרטונים קצרים יחסית אבל עדיין מצליחים לכסות ולהעביר את כל החומר בצורה מוצלחת, מחולק לנושאים ברורים ומאוד קל לזכור. מאוד חשובים המבחנים שיש בסוף וזה עוזר ממש לזכור את החומר. העלות לעומת מה שקיבלתי לא היתה גבוה בכלל!
יוסף פוקס
קרא עוד
עסקתי כבר בכל התחומים! נהג, שומר וכל מה שיכל להביא קצת כסף. ידיד סיפר לי על קורס מנעולן דרך האינטרנט, מהר מאוד התקשרו אליי ומסרו לי מידע והחלטתי להתחיל את הקורס. הקורס הוא אינטרנטי ואפשר לעשות אותו בזמן החופשי ללא לעזור את מקום העבודה אחרי שמסיימים את השיעורים ועוברים את כל המבחנים יש את החלק המעשי שחייב לעבור בבית המלאכה ולעבור התמחות של הלכה למעשה - פירוק והרכבה ובחינה על ידי בעל מקצוע, תיקונים וליווי. גם לאחר קבלת התעודת בסוף הקורס קיימת תמיכה טלפונית על ידי המדריך, תמיד יש עם מי להתייעץ ואין ממה לפחד. הקורס לימד גם שיווק על איך לשווק את עצמך בתור מנעולן ולהביא את הלקוחות הראשונים, אני מפרסם את עצמי במגוון דרכים - פליירים, מגנטים וכבר יש לי לקוחות קבועים חוזרים! החיים שלי מאז הקורס השתנו ללא היכר! רגועים יותר, שונים יותר. כל אחד יכול להיות מנעולן!
הקודם
הבא

מה היה לנו במאמר?

מי אנחנו?

אתר “קורס מנעולן” הוא האתר המוביל בישראל בנושא קורס מנעולנות ומציע את הקורס האיכותי ביותר בתחום!
הקורס נוצר מתוך צורך ומחסור בשוק במנעולנים איכותיים, הורכב והוקלט על ידי המומחים המובילים בתחום בעלי עשרות שנות ניסיון, ומאות מבוגרי הקורס כבר השתלבו במעגל העבודה.

אהבתם? שתפו אותנו!
לוגו - קורס מנעולן
ללמוד מקצוע במהלך שבועיים
ולהתחיל לעבוד
דילוג לתוכן